- HAMA

Адаптер AC/DC 300mAh
Plug-in захранващ блок за електронни устройства с вход за постоянно напрежение, напр. преносим CD плейър, радио, осветителни вериги, детски играчки, дигитални рамки за снимки, инструменти, рутери, настолни лампи и също захранвани с батерии устройства, идеални като резервен или втори захранващ блок
100 - 240 V свързване към електрическата мрежа, подходящо за употреба в цял свят във връзка със специфичен за страната адаптер
Ниска консумация на енергия в режим на готовност
Регулируем захранващ блок с висока ефективност: макс. 3,6 W | 3V/600mA | 4.5V/600mA | 5V/600mA | 6V/500mA | 7.5V/480mA | 9V/400mA | 12V/300mA
Настройките могат да се правят с помощта на бутона за превключване
7 адаптера в комплекта
2 жака: 2,5 и 3,5 мм
5 DC щекера: 1,35 x 3,5 / 1,7 x 4,0 / 2,1 x 5,0 / 1,5 x 5,5 / 2,5 x 5,5 mm
Адаптер AC/DC 300mAh
Plug-in захранващ блок за електронни устройства с вход за постоянно напрежение, напр. преносим CD плейър, радио, осветителни вериги, детски играчки, дигитални рамки за снимки, инструменти, рутери, настолни лампи и също захранвани с батерии устройства, идеални като резервен или втори захранващ блок
100 - 240 V свързване към електрическата мрежа, подходящо за употреба в цял свят във връзка със специфичен за страната адаптер
Ниска консумация на енергия в режим на готовност
Регулируем захранващ блок с висока ефективност: макс. 3,6 W | 3V/600mA | 4.5V/600mA | 5V/600mA | 6V/500mA | 7.5V/480mA | 9V/400mA | 12V/300mA
Настройките могат да се правят с помощта на бутона за превключване
7 адаптера в комплекта
2 жака: 2,5 и 3,5 мм
5 DC щекера: 1,35 x 3,5 / 1,7 x 4,0 / 2,1 x 5,0 / 1,5 x 5,5 / 2,5 x 5,5 mm
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Зарядно устройство |
| Тип аксесоар | Зарядно устройство |
| Тип зарядно устройство | Мрежово |
| Тип зарядно устройство | Мрежово |
| Входящо напрежение (V) | 100 - 240 V |
| Входящо напрежение (V) | 100 - 240 V |
| Изходно напрежение (V) | 3 V |
| Изходно напрежение (V) | 4.5 V |
| Изходно напрежение (V) | 6 V |
| Изходно напрежение (V) | 7.5 V |
| Изходно напрежение (V) | 9 V |
| Изходно напрежение (V) | 12 V |
| Изходно напрежение (V) | 5 V |
| Изходно напрежение (V) | 6 V |
| Изходно напрежение (V) | 9 V |
| Изходно напрежение (V) | 12 V |
| Изходно напрежение (V) | 3 V |
| Изходно напрежение (V) | 4.5 V |
| Изходно напрежение (V) | 5 V |
| Изходно напрежение (V) | 7.5 V |
| Съвместим бранд | Универсален |
| Съвместим бранд | Универсален |
| Капацитет | 300 mAh |
| Модел лаптоп | Универсално |
| Брой конектори | 7 |
| Тип конектор | Стандартно |
| Мощност | 3.6 W |
| Мощност | 3.6 W |
| Цвят | Чеpен |
| Брой конектори | 7 |
| Модел лаптоп | Универсално |
| Цвят | Чеpен |
| Тип конектор | Стандартно |
| Капацитет | 300 mAh |
| Други | Защита от претоварване |
| Други | Защита от късо съединение |
| Конектори | 1.35 x 3.5 / 1.7 x 4.0 / 2.1 x 5.0 / 1.5 x 5.5 / 2.5 x 5.5 mm |
| Конектори | 1.35 x 3.5 / 1.7 x 4.0 / 2.1 x 5.0 / 1.5 x 5.5 / 2.5 x 5.5 mm |
| Други | Защита от претоварване |
| Други | Защита от късо съединение |
| Тегло | 0.17кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Изходна мощност (W) | 3.6 W |
| Изходно напрежение (V) | 3 / 4.5 / 5 / 6 / 7.5 / 9 / 12 V DC |
| Изходен ток (A) | 0.3 A |
| Тип на конектора | Цилиндричен (5.5x2.1mm) |
| Съвместимост | Универсален |
| Оригинален / Заместващ | Заместващ |
| Стандарт за бързо зареждане | Не |
| Брой изходи (count) | 1 |
| GaN технология | Не |
| Включен захранващ кабел | Не |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.17кг |
HAMA Универсално захранване, регулируемо, AC/DC Eco 300 mA, 223611
Това компактно универсално захранване на HAMA е идеалният заместител на изгубени или повредени зарядни устройства. С регулируемо изходно напрежение и комплект сменящи се конектори, то захранва широк спектър от устройства с ниска мощност като рутери, модеми и LED осветление.
Ключови Предимства
- Универсална съвместимост — Регулируемо напрежение (3–12V) и 6 включени конектора осигуряват съвместимост с много устройства.
- Еко-приятелски — Ниска консумация в режим на готовност спестява енергия и намалява въглеродния отпечатък.
- Безопасно и надеждно — Защита от претоварване предпазва свързаното оборудване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Входно напрежение | 100–240 V AC, 50/60 Hz |
| Изходно напрежение | 3 / 4.5 / 5 / 6 / 7.5 / 9 / 12 V DC, избираемо |
| Изходен ток | 300 mA |
| Тип на конектора | Цилиндричен (5.5x2.1mm) + 6 сменящи се накрайника |
| Поляритет | Реверсивен (централен плюс/минус) |
| Защита | Защита от претоварване |
Какво има в кутията
- HAMA Универсално захранване 223611
- 6 сменящи се конекторни накрайника
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









